hom Skola Pirmsskola 1.-4.klase 5.-12.klase Jaunumi Uzņemšana karjera 5.-12.klase Vecākiem Kontakti

Vecākiem

Par MAXIMA kartēm!

Kartes paredzētas iestādes izglītojamajiem no trūcīgām, maznodrošinātām vai Ģimeņu atbalsta reģistrā reģistrētām ģimenēm.
Atkārtots adresātu brīdinājums - ka kartes tiks papildinātas pēc 12.05.2020., tāpēc saņemtās un izpirktās kartes ir jāsaglabā.
Ja karte ir pazaudēta vai nozagta, to MAXIMA klientu apkalpošanas punktos atjauno tikai tad, ja ģimene var norādīt pazaudētās kartes numuru. Tāpēc, kaut vienu pirkuma rēķinu jāsaglabā, jo tajā var redzēt kartes numuru, un uz tā pamatā kartes arī var atjaunot.

Valsts eksāmeni

 • Valsts eksāmeni 9.klasei
 • Valsts eksāmeni 12.klasei

 • 1. klašu pretendentiem

  Cienījamie nākamo pirmklasnieku pretendentu vecāki!
  Jums svarīgākie momenti ir divi. Pirmais – apstiprinājuma vēstules par bērna iestāšanos 1. klasē sūtīsim jau 15. maijā nevis 1. jūnijā. Jums būs jāatbild apstiprinoši vai noliedzoši līdz 1. jūnijam. Saistošo noteikumu grozījumos iekļauta izmaiņa, kas paredz, ka skolas, veicot 1.klašu komplektēšanu nākamajam mācību gadam, veido pirmklasnieku pretendentu, kuri līdz 15.maijam ir reģistrēti skolā uzņemšanai 1.klasē sarakstu. Sākot ar 15.maiju skolas nosūta vēstules vecākiem, lai informētu, vai bērns ir vai nav iekļauts skolas 1.klases pretendentu sarakstā . Lai informācijas aprite starp skolu un bērnu vecākiem būtu operatīvāka, vēstuli no skolas vecāki var saņemt elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai arī ierakstītu sūtījumu pa pastu, kā tas bijis līdz šim. Ja vecāki vēlas saņemt vēstuli elektroniski, tad iesniegumā skolai jānorāda sava e-pasta adrese, pretējā gadījumā vēstule tiks nosūtīta pa pastu. Izmaiņas paredzētas arī potenciālo pirmklasnieku sarakstu veidošanā, prioritāri iekļaujot tos bērnus, kuriem, uzsākot skolas gaitas, tajā kalendārajā gadā aprit septiņi gadi. Tikai pēc tam, ja ir brīvas vietas, sarakstā iekļauj bērnus, kuru vecāki vēlas, lai bērns skolas gaitas uzsāktu ātrāk – no sešu gadu vecuma, atbilstoši Vispārējās izglītības likumā noteiktajām prasībām.
  Aicinām būt saprotošiem un par mācību uzsākšanu citā mācību iestādē mūs brīdināt savlaicīgi, lai varam tikpat savlaicīgi uzrunāt nākamos rindā esošo kandidātu vecākus.
  Rīgas pilsētas noteikumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē
  Skolas E-pasts: ikpvs@riga.lv

  Auto / velo kursi tiešsaistē

  Kāpēc Jums tas būtu nepieciešams?
  Ņemot vērā vecāku un pašu skolnieku vēlmes, skola informē gan jauniešus, gan viņu vecākus, ka pastāv šāda apmācības iepsēja ONLINE vidē - nokārtot gan B kategorijas vadītāja apliecību, gan jaunākiem skolniekiem piedāvāt nokārtot Velo kursus. Pašlaik statistika rāda, ka Latvijā ir ļoti daudz ceļu satiksmes negadījumi, kas saistīti ar velosipēdiem, tāpēc ar kvalitatīvu apmācību, ko sniedz autoskola, vēlmaies sazmazināt šo negadījumu skaitu, lai jaunieši būtu zinoši Ceļu satiksmes noteikumos - uz ceļa brauktu droši un pārliecinoši.
  Kā tas notiek?
  Intereses gadījumā, lūgums, sazināties ar autoskolu "Credo Autoprieks" Tālāk skolnieks tiek piereģistrēts konkrētajā grupā un viņam tiek nosūtīta piekļuve autoskolas ONLINE mācīšanas sistēmai.