Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskola

Par MAXIMA kartēm!

Kartes paredzētas iestādes izglītojamajiem no trūcīgām, maznodrošinātām vai Ģimeņu atbalsta reģistrā reģistrētām ģimenēm.
Atkārtots adresātu brīdinājums - ka kartes tiks papildinātas pēc 12.05.2020., tāpēc saņemtās un izpirktās kartes ir jāsaglabā.
Ja karte ir pazaudēta vai nozagta, to MAXIMA klientu apkalpošanas punktos atjauno tikai tad, ja ģimene var norādīt pazaudētās kartes numuru. Tāpēc, kaut vienu pirkuma rēķinu jāsaglabā, jo tajā var redzēt kartes numuru, un uz tā pamatā kartes arī var atjaunot.

Valsts eksāmeni

 • Valsts eksāmeni 9.klasei
 • Valsts eksāmeni 12.klasei

 • 1. klašu pretendentiem

  Cienījamie nākamo pirmklasnieku pretendentu vecāki!
  Jums svarīgākie momenti ir divi. Pirmais – apstiprinājuma vēstules par bērna iestāšanos 1. klasē sūtīsim jau 15. maijā nevis 1. jūnijā. Jums būs jāatbild apstiprinoši vai noliedzoši līdz 1. jūnijam. Saistošo noteikumu grozījumos iekļauta izmaiņa, kas paredz, ka skolas, veicot 1.klašu komplektēšanu nākamajam mācību gadam, veido pirmklasnieku pretendentu, kuri līdz 15.maijam ir reģistrēti skolā uzņemšanai 1.klasē sarakstu. Sākot ar 15.maiju skolas nosūta vēstules vecākiem, lai informētu, vai bērns ir vai nav iekļauts skolas 1.klases pretendentu sarakstā . Lai informācijas aprite starp skolu un bērnu vecākiem būtu operatīvāka, vēstuli no skolas vecāki var saņemt elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, vai arī ierakstītu sūtījumu pa pastu, kā tas bijis līdz šim. Ja vecāki vēlas saņemt vēstuli elektroniski, tad iesniegumā skolai jānorāda sava e-pasta adrese, pretējā gadījumā vēstule tiks nosūtīta pa pastu. Izmaiņas paredzētas arī potenciālo pirmklasnieku sarakstu veidošanā, prioritāri iekļaujot tos bērnus, kuriem, uzsākot skolas gaitas, tajā kalendārajā gadā aprit septiņi gadi. Tikai pēc tam, ja ir brīvas vietas, sarakstā iekļauj bērnus, kuru vecāki vēlas, lai bērns skolas gaitas uzsāktu ātrāk – no sešu gadu vecuma, atbilstoši Vispārējās izglītības likumā noteiktajām prasībām.
  Aicinām būt saprotošiem un par mācību uzsākšanu citā mācību iestādē mūs brīdināt savlaicīgi, lai varam tikpat savlaicīgi uzrunāt nākamos rindā esošo kandidātu vecākus.
  Rīgas pilsētas noteikumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē
  Skolas E-pasts: ikpvs@riga.lv

  Jaunākā informācija pār mācību procesa norisi

  Jaunāko informāciju par macību procesa norisi var saņemt : Valsts izglītības satura centrā

  Auto / velo kursi tiešsaistē

  Kāpēc Jums tas būtu nepieciešams?
  Ņemot vērā vecāku un pašu skolnieku vēlmes, skola informē gan jauniešus, gan viņu vecākus, ka pastāv šāda apmācības iepsēja ONLINE vidē - nokārtot gan B kategorijas vadītāja apliecību, gan jaunākiem skolniekiem piedāvāt nokārtot Velo kursus. Pašlaik statistika rāda, ka Latvijā ir ļoti daudz ceļu satiksmes negadījumi, kas saistīti ar velosipēdiem, tāpēc ar kvalitatīvu apmācību, ko sniedz autoskola, vēlmaies sazmazināt šo negadījumu skaitu, lai jaunieši būtu zinoši Ceļu satiksmes noteikumos - uz ceļa brauktu droši un pārliecinoši.
  Kā tas notiek?
  Intereses gadījumā, lūgums, sazināties ar autoskolu "Credo Autoprieks" Tālāk skolnieks tiek piereģistrēts konkrētajā grupā un viņam tiek nosūtīta piekļuve autoskolas ONLINE mācīšanas sistēmai.

  Darba lapas bērnu acu atpūtai - mājās un ārā

  Dzīvojot informācijas tehnoloģiju un digitālo ierīču laikā, ārkārtējās situācijas laikā ir iespējams mācīties attālināti. Taču ir jāsaprot, ka tas iekļauj arī skolēnu laika pavadīšanu viedierīcēs, kas var kaitēt redzei, ja acis netiek atpūtinātas brīdī, kad nav jāpilda skolas uzdevumi un laika pavdīšana viedierīcēs tiek izmantota arī brīvajā brīdī.
  Sagatavotās darba lapas bērniem, kuras var pārzīmēt, izkrāsot, salīmēt ar uzlīmēm, citādi personalizēt un pildīt uzdevumus brīvajos brīžos, atrodoties mājās un ejot ārā. Darba lapa var būt vienai dienai vai visai nedēļai. To iespējams arī pārveidot ar sevis un vecāku izdomātiem uzdevumiem.
  DARBA LAPA "ĀRĀ"
  DARBA LAPA "MĀJĀS"

  Ieteikumi vecākiem attālinātās mācīšanās laikā.

  Metodiskais materiāls

  Atbalsts nedrošā brīdī

  Krīzes laikā, kad izjaukts ierastais dzīves ritms un jāievēro dažādi ierobežojumi, daudzi izjūt spriedzi, trauksmi, dusmas, bēdas vai nomāktību. Šādas emocijas ir saprotamas un nav nosodāmas, taču ir ļoti svarīgi darīt visu iespējamo, lai palīdzētu sev un saviem līdzcilvēkiem. Lai izvairītos no krīzes radītām sekām, psihologa konsultācija vai līdzcilvēka uzklausīšana ir viena no efektīvākajām metodēm.
  Izglītības un zinātnes ministrija ir apkopojusi pieejamos resursus par iespējām gūt psihoemocionālo palīdzību dažādām sabiedrības grupām - no skolēniem un jauniešiem līdz pedagogiem un vecākiem, kā arī par iespējām saņemt garīgu atbalstu: atbalsts nedrošā brīdī . Tajā ir gan krīzes tālruņi, gan kontakti vardarbībā cietušajiem, pie tam ir iespēja ne tikai zvanīt, bet sūtīt e-pastu vai risināt sasāpējušos jautājumus Skype. Apkopotie resursi ir bez maksas.

  Distancētu Sarunu Seriāls

  Eiropas Savienības māja atbalsta un aicina skatīties tiešsaistē Facebook, portālā mammamuntetiem.lv, vai Tvnet.lv jaunu interneta tiešsaistes notikumu sēriju – "Distancētu sarunu seriālu". Sarunas vadīs pieredzējušais moderators Mārtiņš Daugulis un tajās dažādu jomu speciālisti dalīsies zināšanās un dos padomus, bet par savu pieredzi stāstīs cilvēki, kuri reiz jau saskārušies ar līdzīgiem izaicinājumiem.
  Pirmajai sērijai, kas notiks šovakar plkst. 18, dots nosaukums "Vecāku sapulce", tās tēma – kā saglabāt veselo saprātu jaunās attālinātās izglītības situācijā?
  Gan klātienē, gan ar videozvana palīdzību piedalīsies eksperti: Pusaudžu resursu centra vadītājs, bērnu psihoterapijas speciālists Nils Konstantinovs, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta vadītāja Dace Helmane, Laurenču sākumskolas direktors, Rīgas Stradiņa universitātes docētājs Kristaps Zaļais un sertificēta psiholoģe Kristīne Putniņa.
  Skatītājiem būs iespēja uzdot jautājumus tiešsaistes laikā, kā arī sarunāt attālinātu bezmaksas konsultāciju ar kādu no speciālistiem interneta komunikācijas aplikācijas "Zoom" sarunu istabā uzreiz pēc publiskās diskusijas.
  Jaunā tiešsaistes notikumu sērija "Distancētu sarunu seriāls" radīta, jo viens cilvēks nav cīnītājs, un pandēmijas laikā šī atziņa iegūst dubultu spēku. Katram vajag atbalstu un plecu, sapratni un mierinājumu, ne tikai pamācības un ieteikumus lasīt klasiķus, dzert bērzu sulas, necelt paniku un mazāk "cepties".
  Tiešsaistes notikumus rīko pasākumu mārketinga aģentūra "SponsorKing", atbalsta Eiropas Savienības māja.

  Palīdzība no Rīgas pašvaldības

  Papildus informācija par karšu saņemšanu un izmantošanu

  Palīdzība no Rīgas pašvaldības

  1) Rīgas dome ir pieņēmusi lēmumu piešķirt mazumtirdzniecības veikala norēķinu kartes pārtikas produktu iegādei trūcīgo, maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērniem, kuri apgūst pirmsskolas, pamatizglītības vai vispārējās vidējās izglītības programmas pašvaldības vai privātajās izglītības iestādēs.
  !!! Kartes pārtikas produktu iegādei tiks piešķirtas to izglītojamo ģimenēm, kas saskaņā ar Rīgas Sociālā dienesta lēmumu atbilst trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusam, kā arī tām daudzbērnu ģimenēm, kuras reģistrētas Rīgas pilsētas pašvaldības ģimeņu atbalsta reģistrā. Kartes nominālvērtība tiks aprēķināta 1,42 eiro apmērā par katru darbdienu ārkārtējās situācijas periodā, sākot no 13. marta. Ar karti būs iespējams iegādāties tikai pārtikas preces, bet būs liegts pirkt enerģijas dzērienus, alkoholu un tabakas izstrādājumus.
  !!! Šobrīd Rīgas pašvaldība vēl tikai veic iepirkuma konkursu, tāpēc tiek plānots, ka konkrēta informācija par karšu saņemšanas un izmantošanas kārtību būs zināma pēc 14.aprīļa. Tiklīdz skola šo informāciju no Rīgas domes saņems, mēs Jūs informēsim.
  2) Ja Jūsu ģimene nonākusi krīzē un ir nepieciešama sociālā palīdzība, Jums ir iespēja attālināti vērsties Rīgas Sociālajā dienestā. Plašāka informācija pieejama : Rīgas Sociālā dienesta mājas lapā
  . Papildus informējam, ka no 4.aprīļa Rīgas pašvaldības krīzes komunikācijas informatīvais tālrunis 8000 0800 strādā diennakts režīmā, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas. Tālruņa numurs strādā diennakti, lai veicinātu iedzīvotāju informētību par pašvaldības iestāžu un uzņēmumu darbību un piedāvātajām iespējām ārkārtējās situācijas laikā. Pašvaldība aicina iedzīvotājus zvanīt uz minēto Apmeklētāju pieņemšanas centra bezmaksas informatīvo tālruni vai rakstīt uz e-pasta adresi: apc@riga.lv.
  Atcerieties!!!
  Ja Jūsu ģimenei
 • ir jau trūcīgās vai maznodrošinātās statuss,
 • vai esiet nonākuši grūtībās krīzes situācijas apstākļos
 • Vai esiet daudzbērnu ģimene,
 • TAD
  Informāciju par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem Rīgā var noskaidrot arī zvanot pa Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055 (P., O., T., C. no plkst. 9.00 līdz 17.00, Pt. 9.00 līdz 16.00, ārpus darba laika darbojas balss pastkastīte) vai darba dienās darba laikā pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048 .
  Kā variants- var ierasties sociālajā dienestā (pēc dzīves vietas) un atstāt kastītē iesniegumu brīvā formā par savu situāciju, jo Sociālais dienests strādā attālināti, Jums atbildēs telefoniski. Jautājumu gadījumā rakstiet skolas e-pastā sociālajai pedagoģei Irai Krēsliņai, vai zvaniet 29677685.

  Esam Aktīvi!

  Fitnesa treneris un jauniešu erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” vadītājs Kaspars Ozoliņš savā Instagram kontā publicējis video ar aicinājumu piedalīties pasaulē slavenās dziedātājas Dua Lipa virtuālās vides izaicinājumā #LetsGetPhysical:
  Mācies kustības vai izdomā savas, filmē, dalies ar video soctīklu kanālos – TikTok, Insta vai Facebook
  3. aprīlī 19:00 pievienojies Facebook online īpašajam Dua Lipa treniņam no DCH studijas. Viens īpašais dalībnieks varēs iegūt Dua Lipa koncerta braucienu! Pie video noteikti lieto: #letsgetphysical un ietago: @warnermusicbaltics un @dchstudija
  https://www.instagram.com/p/B-IXNliJuu5/

  Bērnu interešu un profesionālās ievirzes izglītība

  Īsā rokasgrāmata (LV)
  Īsā rokasgrāmata (RU)

  TV kanāls ‘’Tava klase’’

  Lai sniegtu lielāku atbalstu attālināto mācību pieejamībā, kvalitatīva satura apgūšanā un vecāku atbalstīšanā īpaši sākumskolas posmā, pēc Izglītības un zinātnes ministrijas iniciatīvas izveidots jauns izglītojošs TV kanāls ‘’Tava klase’’. No 6.aprīļa divos virszemes TV kanālos – “ReTV’’ un ‘’Sportacentrs.com TV’’ - tiks pārraidītas mācību stundas 1.-6.klašu skolēniem, bet no 14. aprīļa – arī 9. un 12. klašu skolēniem.
  No piektdienas, 3. aprīļa, vietnē www.tavaklase.lv būs pieejams stundu saraksts, bet no 6. aprīļa – arī stundu ieraksti.
  Ņemot vērā ekspertu ieteikumus, akcentējam, ka attālinātais mācību process bez tiešsaistes nodarbībām, vēl precīzāk – bez klātbūtnes efekta, ir apgrūtinošs tieši jaunākā vecumposma skolēniem, tāpēc vēršam uzmanību, ka, sākot ar 9. aprīli, vietnē www.tavaklase.lv būs pieejama ne tikai programma (mācību priekšmetu saraksts), bet arī sasniedzamais rezultāts un ieteicamā atgriezeniskā saite.
  Mācību programmas veidos 20 minūšu gari audiovizuāli materiāli, kuros pedagogi, savas jomas entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām, mācību priekšmetus pasniegs interesantā un skolēnus uzrunājošā veidā. Mācību saturs tiek veidots tā, lai mazo klašu skolēni pēc katra priekšmeta var paspēt izpildīt kādu uzdevumu un pārorientēties uz nākamo mācību priekšmetu.

  Palīdzam ģimenēm, kuru bērniem nav datora mācībām

  Latvijā joprojām ir ģimenes, kurās skolas vecuma bērniem nav piemērotu apstākļu mācībām attālināti. Lai mācību process notiktu kvalitatīvi un efektīvi, ir nepieciešams dators. Daudzās Latvijas ģimenēs ir tikai viena, vai pat neviena elektroniskā ierīce uz vairākiem ģimenes locekļiem.
  Uzņēmums SIA “Giveazy” izveidojis mūsdienīgu risinājumu – lietotni, kurā pieejama speciāla sadaļa “dators bērnam”. Tajā lietotnes lietotāji var pieteikties ar lūgumu saņemt datoru mācībām bērnam, vai tieši pretēji - sniegt palīdzību ģimenēm ar šādu vajadzību. Tāpat izveidota interaktīva karte, kas pieejama mājaslapā: tajā redzams, kuros Latvijas reģionos, kā arī - cik datori nepieciešami.
  Uzsākot akciju “dators bērnam”, jau pirmās dienas laikā vien saņemti 34 pieprasījumi nodrošināšanai ar datoru no ģimenēm visā Latvijā, kas turpina pieaugt.
  Kā atzīst “Giveazy” pārstāvis Ritvars Podziņš: “Pagājušajā nedēļā, palaižot lietotni “Giveazy”, pāris dienās saņēmām vairākus lūgumus no ģimenēm, kurām nav pienācīgu apstākļu, lai bērni turpinātu nepārtrauktu un kvalitatīvu mācību procesu. Ar mums sazinājās ģimenes, kurās ir tikai viens viedtālrunis uz vairākiem bērniem, nerunājot par pieeju datoram. Tāpēc steidzami izveidojām tehnoloģisku risinājumu, lai varētu šiem bērniem palīdzēt. Īpaši aicinām pieteikties atbalstītājus – privātpersonas vai uzņēmumus, kuriem ir pieejami datori, kas ir lietošanas kārtībā, bet vairs netiek izmantoti.”
  Lai piedalītos akcijā, nepieciešams lejupielādēt lietotni “Giveazy”, kurā ekrāna apakšdaļā izvietota īpašās #datorsbernam akcijas poga, kas apzīmēta ar datora ikonu. Atkarībā no tā, vai ģimenē nepieciešams dators mācībām, vai ir pieejams lieks dators, ko vēlaties atdot – jāizvēlas kāda no opcijām un jāpiesakās akcijai. Tālāk lūgums pēc palīdzības tiek reģistrēts un attēlots interaktīvā kartē mājaslapā, bet palīdzības sniedzējiem ir iespēja pievienot sludinājumu, tādejādi palīdzot kādai no Latvijas ģimenēm.
  Lai uzzinātu aktuālāko situāciju un to, cik ģimenēs, kuros reģionos nepieciešama palīdzība - jādodas uz mājaslapu https://giveazy.lv/datorsbernam
  Kopā mēs spējam padarīt daudzu bērnu nākotni gaišāku un mācīšanos – vienkāršāku!
  Papildinformācija:
  Ritvars Podziņš
  Giveazy projekta vadītājs
  ritvars@giveazy.com
  26132212


  Atbalsta, motivē, izglīto

  Mācību process

  Sākot ar 23.martu līdz 14.aprīlim notiks mācību process - visi mācāmies attālināti.
  Mēs visi to mācāmies darīt, sadarbojoties viens ar otru, jo katram tas ir darbs jaunos apstākļos.
  Sekojām informācijai Mykoob žurnālā un skolas mājas lapā.

  Profilakse

  SPKC sagatavotie informatīvie VIDEO (LV) par COVID-19
  Krievu valodā : VIDEO (RU)

  Informācija vecākiem

  Pamatojoties uz 2020. gada 14. martā MK noteikumiem rīkojumu Nr. 105 Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" un ievērojot Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, ar kuru visā valsts teritorijā ir izsludināta ārkārtējā situācija no lēmuma pieņemšanas brīža līdz 2020. gada 14. aprīlim ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību ārkārtējās situācijas spēkā esamības laikā, sniedz šādu informāciju skolas izglītojamiem un viņa vecākiem vai likumiskiem pārstāvjiem rīcībai attālināti.
  No 2020.gada 13.marta līdz 2020.gada 14.aprīlim Skola tiks aicinās apmeklētājus sev interesējošos jautājumus risināt attālināti, izmantojot pieejamos e-pakalpojumus, nosūtot visus jautājumus uz Skolas e-pastu: ikpvs@riga.lv vai elektroniskā žurnāla Mykoob pastu, vai sazinoties pa skolas tālruni: 67 546 740.

  Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu

  Saskaņā ar MK 12.marta rīkojumu "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu"
  https://mk.gov.lv/lv/aktualitates/par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu
  No 13.marta skolā tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē, izņemot centralizēto valsts pārbaudījumu norisi.
  13.martā skolā klasēs mācības nenotiek!
  12.klasēm centralizētais eksāmens notiks paredzētajos laikos!
  Skolotāji 13. martā strādā un gatavojas nodrošināt mācības attālināti līdz pat 14.04.2020.
  Vietnē mykoob.lv informēsim par attālināto mācību norises kārtību.
  Ja rodas kādi jautājumi, sazinieties ar klases audzinātāju.

  Informācija vecākiem

  Lūdzam sekot aktuālai informācijai par infekcijas skartajām teritorijām, uz kurām tiek attiecināti īpaši piesardzības pasākumi, Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā.
  Koronavīrusa COVID-19 skartās valstis vai teritorijas, no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi:
 • Itālijas Lombardijas, Veneto, Emīlijas - Romanjas, Pjemontas apgabali;
 • Japāna;
 • Singapūra;
 • Dienvidkoreja;
 • Irāna;
 • Ķīna.
 • No 04.03.2020. iepriekš norādītajām teritorijām pievienota Japāna.
  **************************************************************
  Vecāku diena
  2020.gada 10.martā skolā būs Vecāku diena! Jums ir lieliska iespēja tikties ar sava bērna priekšmeta skolotājiem, parunāt par sasniegumiem un vājām pusēm, izstrādāt sadarbības stratēģiju, lai kopā ar skolotāju palīdzētu savam bērnam mācīties vēl labāk!
  Vecāku dienas norises laiks: no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00.
  Skolotāji gaidīs Jūs savos kabinetos!
  **************************************************************
  Veselības ministrijas ieteikumi koronavīrusa Covid – 19 izplatības ierobežošanai
  24.februārī, Valsts operatīvā medicīniskā komisija lēma paplašināt koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 ierobežojošos pasākumus, nosakot papildu valstis un teritorijas, no kurām atgriežoties, ir jāveic īpaši piesardzības pasākumi.
  No 24.februāra par koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām attiecināti īpaši pasākumi tiek noteiktas Ķīna, Dienvidkoreja, Irāna, Itālijas Lombardijas un Veneto apgabali. Iedzīvotājiem, kuri šobrīd plāno doties uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām, uz kurām tiek attiecināti īpaši pasākumi, speciālisti iesaka izvērtēt ceļojuma nepieciešamību un ceļojuma laikā ievērot vispārējos profilakses pasākumus, kā arī sekot līdzi vietējo varas iestāžu norādījumiem. Iedzīvotājiem (ceļotājiem), kuri atgriežas no šīm vietām, jānovēro sava veselība turpmākās 14 dienas (ja nav zemāk minēto simptomu var turpināt strādāt). Parādoties saslimšanas simptomiem - paaugstināta ķermeņa temperatūra, klepus, rīkles iekaisums, apgrūtināta elpošana u.c.:
 • jāierobežo kontaktus ar ģimenes locekļiem un citām personām,
 • nekavējoties jāzvana 113 (Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests),
 • jāinformē ārstniecības personas par simptomiem un ceļojumu uz koronavīrusa skartajām valstīm vai teritorijām.
 • Speciālisti iesaka, ja bērns pēdējo 14 dienu laikā bijis ceļojumā kādā no koronavīrusa izraisītās slimības Covid – 19 skartajām valstīm vai teritorijām:
 • bērnam neapmeklēt izglītības iestādi,
 • vecākiem sazināties ar ģimenes ārstu un sadarbībā ar ģimenes ārstu novērot bērna veselību 14 dienas pēc ceļojuma,
 • ja minētajā laika periodā pēc 14 dienām akūtas augšējo elpceļu infekcijas slimības simptomi bērnam nav parādījušies, viņš var apmeklēt izglītības iestādi ar ģimenes ārsta izziņu,
 • ja bērnam simptomi parādās, nekavējoties jāzvana 113 un jāinformē ārstniecības personu par simptomiem un ceļojumu.
 • Līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusa izraisīto slimību Covid – 19, bet situācija pasaulē un arī Eiropā ir mainīga, tādēļ aicinām aktuālajai informācijai sekot līdzi SPKC mājas lapā: www.spkc.gov.lv

  Ilze Kondratjuka
  E-pasts: ilze.kondratjuka@riga.lv
  Tālrunis: +371 67105973; +371 29423554
  **************************************************************
  Poļu valodas sagatavošanas kursi
  Poļu valodas sagatavošanas kursi 5-6- gadīgajiem bērniem, kuri neapmeklē mūsu pirmsskolu, notiek Otrdienās pl.16.30 113. telpā.
  Pieteikumus kursiem lūdzam sūtīt uz skolas e-pastu: ikpvs@riga.lv.