Tikšanās ar poļu rakstnieku Pjotru Jezierski

Šodien notika tikšanās ar poļu rakstnieku Pjotru Jezerski. Pasākuma laikā skolēniem bija unikāla iespēja iepazīties ar, cita starpā, piedzīvojumu romānu sērijas “Aligators” autora darba aizkulisēm, uzzināt, no kurienes nāk viņa iedvesma un kā sākās viņa piedzīvojums ar rakstniecību. Darbnīcas laikā skolēni sekoja līdzi varoņa ceļojuma posmiem, kurus viņi, iespējams, kādreiz izmantos arī savos darbos. Visi pasākuma dalībnieki saņēma arī grāmatas eksemplārus ar autora autogrāfu. Dāvinātās grāmatas papildinās arī skolas bibliotēku.

Vēlamies pateikties Pjotram Jezjerskim par iedvesmojošo tikšanos, kā arī fondam “Palīdzība poļiem Austrumos” par pasākuma norises nodrošināšanu un par dāvinātajām grāmatām.

Dzisiaj odbyło się spotkanie z polskim pisarzem Piotrem Jezierskim. Podczas tego wydarzenia uczniowie mieli unikalną możliwość poznać kulisy pracy autora m.in. powieści przygodowych z cyklu “Aligator”, dowiedzieć się skąd czerpie inspirację oraz jak zaczęła się jego przygoda z pisarstwem. Podczas warsztatów uczniowie śledzili z kolei etapy drogi bohatera, które może kiedyś wykorzystają także we własnej twórczości. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali też egzemplarze opatrzone autografem autora. Przekazane książki zasilą także szkolną bibliotekę.

Dziękujemy serdecznie Panu Piotrowi Jezierskiemu za inspirujące spotkanie, a Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie za umożliwienie realizacji tego wydarzenia oraz za przekazane książki.