Ēdienkarte

Skolas ēdienkarte 20.09.2021-24.09.2021

Launags 13.09.2021-17.09.2021

Skolas ēdienkarte 13.09.2021-17.09.2021

Skolas ēdienkarte 06.09.2021-10.09.2021

Pārtikas paka 17.05.-31.05.

Pārtikas paka 19.04.-30.04.

Pārtikas paka 22.03.-01.04.

Pārtikas  paku izsniegšanas plāns -maijs

Pārtikas paku izsniegšanas plāns – aprīlis

Pārtikas paku izsniegšanas plāns – februāris

Pārtikas paku izsniegšanas plāns – marts

Skolas ēdienkarte 14.12.2020-18.12.2020

Skolas ēdienkarte 07.12.2020-11.12.2020

Skolas ēdienkarte 30.11.2020-04.12.2020

Skolas ēdienkarte 23.11.2020-27.11.2020

Skolas ēdienkarte 16.11.2020-20.11.2020

Skolas ēdienkarte 09.11.2020-13.11.2020

Skolas ēdienkarte 02.11.2020-06.11.2020

Skolas ēdienkarte 26.10.2020-30.10.2020

Skolas ēdienkarte 12.10.2020-16.10.2020

Skolas ēdienkarte 05.10.2020-09.10.2020

Skolas ēdienkarte 28.09.2020-02.10.2020

Skolas ēdienkarte 21.09.2020-25.09.2020