Pasākumi

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas pasākumu plāns

(COVID-19 dēļ plānā tiks veiktas korekcijas)

Aprīlis – 2021

– 01.04.-30.04. – “Pavasara putni” – konkurss visām klasēm;

– 07.04.- 9.klase – Latvijas Nacionālā teātra digitāla  izrāde “Svina garša”;

– 13.04 – Diagnosticējošais darbs –  9.klase angļu valoda;

– 14.04. – 10.klase -– Latvijas Nacionālā teātra digitāla  izrāde “Svina garša”;

– 16.04. – 11.klase –Latvijas Nacionālā teātra digitāla  izrāde “Svina garša”

– 22.04. – DD-  9.klase poļu valoda;

– 22.04. – Atvērto durvju diena ZOOMā plkst.18.00;

– 23.04. – 8.a un 8.b klases – digitālā teātra izrāde “Bille”

– 27.04. – DD- 9.klase latviešu valoda;

– 29.04. – DD – 9.klase matemātika;

– Katiņas  upuru piemiņas diena;

– 2.klase aprīlī vai maijā leļļu izrāde “Makss un Morics”;

– 4.klase aprīlī vai maijā attālinātais pasākums “Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem”;

– 7.a un 7.b. – attālinātais pasākums “Deja, balets un mūzika cauri gadsimtiem”;

Marts – 2021

03.03. – diagnosticējošais darbs (DD) poļu valodā 3.klasēm;

04.03. – DD dabas zinībās 6.klasēm;

09.03. – DD matemātika 3.klasēm;

11.03. – DD valsts valodā 3.klasēm;

15.03.-19.03. – pavasara brīvlaiks;

22.03.-26.03. – konkurss “Meklējam talantus”;

25.03. – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena;

29.03.- 01.04. – Lieldienu olu un floristikas konkurss.


Februāris – 2021

2.02.-25.02.– sveču konkurss visām klasēm ONLINE– Neparastā svece – zīmējumi, fotogrāfijas;

2.02. – olimpiāde ķīmijā ONLINE 9.-12.klasēm;

08.02.- 15.02. – Sv. Valentīna pasts ONLINE visām klasēm – digitālā aploksne Valentīna dienas sūtījumam;

09.02. – olimpiāde ģeogrāfijā ONLINE 10.-12.klasēm;

11.02. – Treknā ceturtdiena /Tłusty czwartek – 1.-4.klasēm ONLINE – virtuļu zīmējumi virtuālajai izstādei mājas lapā;

12.02. – olimpiāde matemātikā ONLINE 5.-8.klasēm;

12.02.- 19.02. – literārais pasākums ONLINE – Bez mīlestības nedzīvojiet- (visa skola audzināšanas stundās lasa fragmentus no literārajiem darbiem par mīlestību);

17.02. – Pelnu trešdiena / Środa popelcowa;

Janvāris

4.01. – mācību gada otrā semestra sākums 7.-12. klases attālināti;

4.01.-8.01. – 1.-6. klasēm vēl ir brīvlaiks;

15.01. – Jaungada pasākums – jaungada pirmajā piektdienā (atkarība no situācijas var būt atcelts);

15.01. – olimpiāde fizikā 9.-12. klasēm  (ONLINE));

18.02. – olimpiāde latviešu valodā vidusskolai  (ONLINE);

20.01. – 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres diena (ONLINE);

26.01. – olimpiāde ekonomikā 10.-12. klasēm (ONLINE);

29.01. – olimpiāde matemātikā 9.-12. klasēm (ONLINE);

29.01. – Žetonu vakars.

Decembris

4.12. – Sv.Mikolaja diena (klasēs); krāsainā nedēļa (pārcēlta uz pavasari);

10.12. – olimpiāde vēsturē 8.-9.klasēm;

11.12. – 1.a klase – filmas “Avārijas brigāde” kino “Bize” – LSS ietvaros; plkst. 13.30.;(atcelts);

11.12. – 1.b klase – filmas “Avārijas brigāde” kino “Bize” – LSS ietvaros; plkst. 13.30.;(atcelts);

7.-11.12. – skolas konkurss 1.- 12.klasēm un bērnudārzam “Salavecis 2020” un viņa draugs “Sniegavīrs 2020”;

18.12. – I semestra noslēguma pasākums – jasełka – Ziemassvētku uzvedums, dalīšanās ar Dievmaizi;

Visi pasākumi projekta Latvijas skolu soma ietvaros tiek atcelti.

Novembris

30.10.- 6.11. – Krāsainā nedēļa;

01.11.- 02.11. – Mirušo skolas skolotāju un darbinieku piemiņas dienas;

3.11. – 3.kl. – Rīgas Motormuzeja pedagoģiskā nodarbība LSS ietvaros plkst.13.00;

4.11. – Atvērto durvju diena – Vecāku diena (ar iepriekšējo pieteikšanos pie skolotāja);

4.11. – Olimpiāde angļu valodā 10.-12.klasēm 2.kārta skolā;

4.11. – 12.kl. – Dailes teātra izrāde -Elpa- LSS ietvaros (atcelts);

6.11. – 1.a klase – Filmas “Avārijas brigāde” noskatīšanās kino “Bize” LSS ietvaros, plkst.13.30;

6.11. – 1.b klase – Filmas “Avārijas brigāde” noskatīšanās kino “Bize” LSS ietvaros, plkst.13.30;

6.11. – 8.a kl. – Bioloģijas stunda Rīgas ZOO. Tēma – Zīdītāji. Projekta LSS ietvaros;

9.11. – 8.b kl. – Bioloģijas stunda Rīgas ZOO. Tēma – Zīdītāji. Projekta

LSS ietvaros;

9.11. – 13.11.  – Mārtiņdienai veltīts pasākums – Gaiļu izstāde – 1. – 6.klasēm;

11.11. – Valsts himnu dziedāšana, atzīmējot Lāčplēša dienu un Polijas Neatkarības dienu , veltīts Lāčplēša dienai –  visa skola;

11.11. – 8.b kl. – Rīgas Motormuzeja muzejpedagoģiskā nodarbība LSS ietvaros,plkst.13.00;

17.11. – Latvijas un Polijas Neatkarības dienai veltīts pasākums skolā;

20.11. – 11.kl. – Kultūrvēsturiskā  āra nodarbība “Rīgas Jūgendstils” projekta LSS ietvaros;

23.11. – 10.kl. –  Karjeras izvēles muzejnodarbība Rīgas Motormuzejā, LSS ietvaros, plkst.13.00;

23.11.- 5.kl. – CONCERTO PICCOLO, Ērģelmūzika. Rīgas Doms, LSS  ietvaros, plkst.11.40;

23.11. – 9.kl. – CONCERTO PICCOLO, Ērģeļmūzika. Rīgas Doms, LSS ietvaros.

25.11. – Plīsa lācīša dienas – pirmskola;

26.11. –  10.kl. – Bioloģijas stunda Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzejā projekta -LSS- ietvaros, plkst.13.30;

30.11. – 1.a klase – Rīgas leļļu teātra kluba izrāde “Zivs cepure” LSS ietvaros, plkst.8.50;

30.11. –  1.b klase – Rīgas leļļu teātra kluba izrāde “Zivs cepure” LSS ietvaros, plkst.8.50;

30.11. – 2.a klase – Rīgas leļļu teātra kluba izrāde “Zivs cepure” LSS ietvaros, plkst.8.50;

30.11. – 2.b klase – Rīgas leļļu teātra kluba izrāde “Zivs cepure” LSS ietvaros, plkst.8.50;

30.11. – 3.klase – Rīgas leļļu teātra kluba izrāde “Zivs cepure” LSS ietvaros, plkst.8.50;

novembris/decembris – 7.a kl.
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja ekspozīcija -Viduslaiku bruņinieki- LSS ietvaros;

novembris/decembris – 7.b kl.
Latvijas Nacionālā vēstures muzeja ekspozīcija -Viduslaiku bruņinieki- LSS ietvaros;

novembris/decembris – 7.a kl.
Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejnodarbība “Tirdzniecība un kuģniecība viduslaiku Rīgā” LSS ietvaros;

novembris/decembris – 7.b kl.
Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejnodarbība “Tirdzniecība un kuģniecība viduslaiku Rīgā” LSS ietvaros;

30.11. Andrejdiena (Andrzejki) – poļu tautas svētki;

novembris – 9.kl. – Muzejpedagoģiskā programma – I Pasaules karš Latvijas teritorijā, latviešu strēlnieki, LSS ietvaros;

novembris/decembris – 12.kl. – Orientēšanas spēle-projekts Rakstnieki Rīgas ielās ,LSS ietvaros;

Labākais ortogrāfijā – klases konkurss -2.kl.;

Runas konkurss “Kresy-2020” (skolā);

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas pasākumu plāns oktobrim

01.10. – Olimpiāde latviešu valodā 7.-8. klasēm 1.karta skolā.

02.10. – Starptautiskā reizināšanas tabulas diena (sākumskolā).

05.10. – 09.10. – Labu darbu nedēļa.
Dzīvnieku aizsardzības nedēļa.

Dzīvnieku patversmes "Ulubele" apmeklējums

Image 1 of 10

08.10. – Olimpiāde angļu valodā 10. – 12. klasēm 1.karta skolā.

10.10. – 16.10. – Krāsainā nedēļa! Organizē Skolas pašpārvalde.

13.10. – Atkarību profilakses nodarbība “P.Stradiņa medicīnas vēstures muzejā” projekta LSS ietvaros. (8.b klasei).

14.10. 7.a un 7.b – Klases projekta ietvaros apmeklē Nacionālo bibliotēku.
Skolotāju dienas pasākums.

16.10. – Olimpiāde latviešu valodā 7. – 8. klasēm 2.karta skolā.

19.10. – 23.10. – Skolēnu rudens brīvlaiks.

26.10. – Runas konkurss “Kresy 2020” skolā.

26.10. – 28.10. – Skolas Patroneses Itas Kozakēvičas piemiņas dienas.

27.10. – Bioloģijas stunda Rīgas ZOO projekta LSS ietvaros. Tēma: Zīdītāji” (8.a klasei).

28.10. – Bioloģijas stunda Rīgas ZOO projekta LSS ietvaros. Tēma: Zīdītāji” (8.a klasei).
Olimpiāde angļu valodā 10. -12. klasēm 2.karta skolā.

29.10. – Kultūrvēsturiskā ārā nodarbība “Rīgas Jūgendstils” projekta LSS ietvaros.

Izstāde "Rudens fantāzija" 2020

Image 1 of 10

Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas pasākumu plāns septembrim

01.09.20. – Zinību dienas pasākums.

01.09.20. – 1.klašu iesvētības.

Septembris – dzejas mēnesis – Rainis -155.

05.09.20. – Nacionālā lasīšana.

15.09.20. – Punktiņdiena – sākumskola.

18.09.20. – Olimpiskā diena pirmskolā.

20.09.20. – Pirmā Komūnija – 3.klase.

23.09.20. – Melngalvja nama apmeklējums   projekta “LSS” ietvaros – 7.a un 7.b klases.

24.09.20. – 1.a klases Tehnoannas pagrabi – apmeklējums projekta “Latvijas skolu soma” ietvaros.

26.09.20. – poļu valodas diktāts.

30.09.20. – Ražas svētki – skolas konkurss 1.-6. klasēm “Rudens veltes”.

30.09.20. – Zēna diena – 3.klase.

30.09.20. – Mencendorfa nama apmeklējums “Viena diena rīdzinieka dzīvē ” projekta LSS ietvaros – 4.a klase.