XI poļu diktāts Latvijā – rezultāti

Mūsu skolēni atkal ikgadējā Polijas diktātā Latvijā parādīja izcilus rezultātus. Šoreiz dalībnieki risināja poļu valodas pareizrakstības sarežģījumus, sazinoties ar organizatoriem attālināti. 77 dalībnieku vidū uzvarēja Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas skolēni: • Polijas pareizrakstības 1. vicečempiona tituls Latvijā – Mareks Kondratjuks (10. klase) • Polijas pareizrakstības 2. vicečempiones tituls Latvijā – Beata Sjucillo (11. klase) • Polijas pareizrakstības 3. vicečempiona nosaukums Latvijā – Leons Seleznovs (12. klase) • goda raksts: Artjoms Korolovs (11. klase) un Sofija Bukatycza (9. klase). !!! Apsveicam visus uzvarētājus un diktāta dalībniekus. Balvas un piemiņas diplomus pasniegs pēc rudens pārtraukuma.   Lepojamies par skolas audzēknēm, kuras piedalījās XX sarptautiskajā vizuālās mākslas konkursā Krakovā un saņēma atzinumu Marija Osmane un Viktorija Skibiņska. Lepojamies par skolas audzēknēm, kuras piedalījās XX sarptautiskajā literārajā konkursā Krakovā un saņēma balvu Daniela Radecka un atzinumu Gabriela Dzene.

Gabriela Dzene

Image 4 of 4