Tiešsaistes nodarbība ar Polijas Izglītības Ministra un Infrastuktūras Ministra piedalīšanos.

2.a klase piedalījās tiešsaistes stundā “Krokodīlēna Tirka drošā skola”. Nodarbību sarīkoja Varšavas Ceļa Transporta Inspekcija izglītības projekta ietvaros. Stunda norisinājās š.g. 6.maijā – Eiropas Kustības drošības dienā. Stundu ar mūsu skolas skolēniem un skolēniem no Ukrainas un Francijas vadīja PR Izglītības un zinātnes ministrs Pšemislavs Čarneks, Infrastruktūras Ministrs Andžejs Adamčiks un Polijas Radio Priekšsēdētāja Agņeška Kamiņska.
Pateicamies skolēniem par iesaistīšanos, zināšanām, par aktīvu piedalīšanos nodarbībās, paldies arī Agatai Trybus-Alissandratu par iniciatīvu organizēt šo lekciju. Ceram, ka bērni iegaumēja visus padomus, kurus deva Krokodīlēns Tirka un ielāgos tos katru dienu.

Lekcja z udziałem Ministrów Edukacji i Infrastruktury RP.

Klasa 2a wzięła udział w lekcji online ,,Bezpieczna Szkoła Krokodylka Tirka”, organizowanej w ramach projektu edukacyjnego przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie. Lekcja odbyła się w Europejskim Dniu Bezpieczeństwa Ruchu 6.05.2021. Zajęcia z uczniami naszej szkoły oraz ze szkół polskich z Ukrainy i Francji poprowadzili m.in. Minister Edukacji RP Przemysław Czarnek,  Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk oraz Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, wiedzę oraz aktywny udział w zajęciach, zaś p. Agacie Trybus-Alissandratu za wyjście z inicjatywą organizacji lekcji. Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają wszystkie rady przekazane przez „Krokodylka Tirka” i będą się do nich stosować każdego dnia.