Skolas avīze – Rudens / Ziema 2021

Skolas avīze – Rudens / Ziema 2021

Lejupielādē PDF

OD REDAKCJI:
Drodzy czytelnicy, wydawać by się mogło, że całkiem niedawno zabrzmiał pierwszy dzwonek oznajmiający rozpoczęcie nowego roku szkolnego, a tymczasem właśnie dobiegł końca pierwszy semestr, a teraz już – zasłużone ferie świąteczne. Życzymy wszystkim wspaniałego świątecznego odpoczynku i zapraszamy do lektury pierwszego w tym roku szkolnym numeru naszego szkolnego pisma AD REM. W tym roku świętujemy 30 rocznicę odrodzenia Polskiej Szkoły Średniej w Rydze! Zważywszy na sytuację epidemiologiczną w kraju święto szkoły obchodzimy zdalnie. W ciągu całego roku szkolnego będziemy publikować jubileuszowe materiały. Nieustannie zapraszamy też do współtworzenia naszego szkolnego pisma oraz do lektury. Zatem – Ad Rem!

W NUMERZE:
– Aktualności
– Relacje z ciekawych wydarzeń
– Konkursy
– Sukcesy naszych uczniów

Lejupielādē PDF