Apsveicam mūsu skolas absolventes!

Ar prieku paziņojam, ka divas mūsu skolas skolnieces – Gabriela Dzene un Daniela Radecka tika apbalvotas ar pateicībām starptautiskajā konkursā “Būt par Poli” (Być Polakiem). Abas meitenes sekmīgi pabeidza 12. klasi un jau ir iestājušies Varšavas Universitātē un Ekonomikas Universitātē.

Konkurss norisinās jau 13 reizi un tā  mērķis ir palīdzēt poļu jauniešiem ārzemēs apzināt nacionālo identitāti un popularizēt Poļu kultūru. Jauniešus konkursam sekmīgi sagatavoja skolotāja Pani Sabina Mężyk, kas jau 4 gadus nes Poļu vārdu Latvijā. Konkursa konkurence bija ļoti sīva – 1200 darbi no vairāk nekā 38 dažādam valstīm. 2.7.2022. Varšavas karaļa Pilī notika svinīga apbalvošana, kas kalpoja ka vislielākā balva viesiem! Video no pasākuma varat vērot šeit.

Skolas administrācija vēlas izteikt lielu pateicību gan audzēknēm, gan pasniedzējai – jo tieši pateicoties šādiem cilvēkiem mums ir lepnums sevi saukt par Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas darbinieku, skolēnu un absolventu!