Apsveicam par iegūtājiem rezultātiem

Apsveicam Rīgas pilsētas un Pierīgas 39. latviešu valodas olimpiādes 7.-8. klasēm 2.posma uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Liāna Džerina 8. 2.

Liels paldies skolotājām Andžellai Liepai un Gunitai Privkai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Priecājamies par panākumiem Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātajā konkursā  latviešu valodā 5.-6.klasei

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Patrīcija Kalve 6. atzinība

Liels paldies skolotājam Uldim Veihmanim par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Apsveicam Rīgas krievu valodas (svešvalodas) valsts 24.olimpiādes 8.-12. klasēm 2.posma uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Anna – Marija Osipova 9. Atzinība
2. Artjoms Koroļovs 12. Atzinība

Liels paldies skolotājai Tatjanai Ogorodnikovai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Apsveicam Rīgas  89.vidusskolas mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu   latviešu valodas 6.atklātajā konkursā uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Kristiāna Nemiro 4. 1.

Liels paldies skolotājai Anitai Brūderei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam!


Priecājamies par panākumiem Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādes 2.posma 9.-12.klašu uzvarētājiem

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Mareks Kondratjuks 9. atzinība

Liels paldies skolotājai Jolantai Jeļinskai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Apsveicam Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 9. un 10.-12. klasēm 2.posma uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Leons Seļeznovs 11. 3.
2. Mareks Kondratjuks 9. atzinība

Liels paldies skolotājai Dacei Lāmai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Apsveicam Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 9.-12. klasēm 2. posma uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Gabriela Dzene 10. Atzinība

Liels paldies skolotājai Vandai Jeļinskai – Platacei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!


Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 2. posma 10. – 12. klašu uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Leons Seļeznovs 11. 1.

Liels paldies skolotājai Dacei Lāmai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!

 

Skolas administrācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.