SkillsLatvia 2024 jau pēc 1 nedēļas!

Aicinām 9. un 10. maijā skolēnus, viņu vecākus un pedagogus apmeklēt nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2024 un iepazīt plašo profesiju klāstu un profesionālās izglītības mācību iespējas, piedalīties viktorīnā, prasmju stafetēs un citās aktivitātēs. Konkurss notiks jau septīto reizi Rīgā, Ķīpsalas izstāžu centrā, no plkst. 9.00 līdz 15.00.
Ieeja pasākumā un autostāvvietas ir bez maksas!

Aicinām iedvesmoties no interesantām sarunām ar dažādu nozaru pārstāvjiem:

9. maijs:

13.00 – “Loģistika – plašas iespējas vietējā un starptautiskā līmenī”.
SIA “Terrabalt” termināla operatoru nodaļas vadītājs Ēriks Jākobsons.

13.10 – BrainGames (tēma vēl tiks recizēta)

13.20 – “Toņu spēks: Kā krāsa un tās toņi transformē vidi ap mums”
SIA “Tikkurila” tirdzniecības direktors Jānis Roze.

10. maijs:

13.00 – “Kāpēc ir svarīgi strādāt profesijā, kas patīk?”
Nils Ģēvele, restorāna FERMA ševpavārs, MICHELIN Guide “Jaunā šefpavāra” izcilības apbalvojuma ieguvējs.

13.10 – “Sievietes karjera mēbeļu industrijā”
Mēbeļu Ražotāju asociācijas Latvijā izpilddirektore Ieve Erele.

13.20 – “Karjeras ceļa atrašana”
Rīgas Valsts tehnikums, pedagogs karjeras konsultants Solveiga Ķeistere.

SkillsLatvia “Prasmju stafete”

Aizpildi pieteikumu

Kopā ar vēl diviem klasesbiedriem piedalies nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2024 “Prasmju stafetē”, kas notiks 9. un 10. maijā plkst. 9.15 Ķīpsalas izstāžu hallē! Kopā vienas stundas laikā varēsiet demonstrēt 9 dažādas prasmes, piemēram, frizūras veidošanu manekena galvai, dažādu detaļu mērīšanu, pogu šūšanu u.c. prasmes, lai iegūtu vērtīgas balvas!

Katra darba veikšanai tiks atvēlētas trīs minūtes. Uzvarēs ātrākie, precīzākie, draudzīgākie un tie, kuri pareizi sadalīs pienākumus!

Stafetes nosacījumi:

1. stafetē piedalās 7., 8. vai 9. klašu skolēni;
  2. no katras klases var pieteikt vienu komandu trīs cilvēku sastāvā;
  3. komandu piesaka klases audzinātājs.

Reģistrējies, un tiekamies 9. vai 10. maijā Ķīpsalas izstāžu hallē!

SkillsLatvia “Orientēšanās spēle”

Kopā ar vēl diviem klasesbiedriem piedalies nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2024 “Orientēšanās spēlē”, kas notiks 9. un 10. maijā plkst. 12.45 Ķīpsalas izstāžu hallē!

Kopā divu stundu laikā jums būs jāatrod 10 dažādi kontrolpunkti un jāizpilda tur piedāvātie darba uzdevumi. Piemēram, elektrības shēmas saslēgšana, robotu programmēšana, cauruļu savienošana, krāsošana. Abās dienās pirmās trīs komandas, kas iegūs augstāko punktu skaitu par darba uzdevumu precīzu izpildi, iegūs vērtīgas balvas!

Katra darba veikšanai tiks atvēlētas 15 minūtes. Uzvarēs ātrākie, precīzākie, draudzīgākie un tie, kuri pareizi sadalīs pienākumus!

Orientēšanās spēles nosacījumi:

1. Orientēšanās spēlē piedalās 7., 8. vai 9. klašu skolēni;
  2. no katras klases var pieteikt vienu komandu trīs cilvēku sastāvā;
  3. komandu piesaka klases audzinātājs.

Reģistrējies, un tiekamies 9. vai 10. maijā Ķīpsalas izstāžu hallē! Apbalvošana notiks uzreiz pēc orientēšanās spēles izspēlēšanas.

Noteikti apskati arī SkillsLatvia 2024 programmu, jo šī ir tikai viena no daudzajām SkillsLatvia aktivitātēm.