Sasniegumi

Zinātniski pētniecisko darbu konference (ZPD)

5. martā notika Rīgas pilsētas zinātniski pētniecisko darbu konference.
Mūsu skolu pārstāvēja 11. klases skolniece Amanda Vērdiņa ar darbu “Skolas trauksmes līmenis un faktori 5. klases skolēniem”, darba vadītāja Una Birkāne.
Amanda Rīgas ZPD konferencē ieguva 2. pakāpi un tiek izvirzīta tālāk Latvijas skolēnu 45. zinātniskās pētniecības darbu valsts konferencei, kas norisināsies 31. martā.
Vēlam veiksmi un apsveicam!


Apsveicam 11. kl. skolnieci Gabrielu Dzeni un 9. kl. skolēnu Kristiānu Mači ar atzinību Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādes 2. posmā!

Paldies skolotājai Vandai Jeļinskai-Platacei par skolēnu sagatavošanu.

Gratulujemy uczennicy kl.XI Gabrieli Dzene oraz uczniowi kl. IX Kristianowi Mačisowi zdobycia wyróżnienia w olimpiadzie matematycznej na szczeblu miejskim.

Dziękujemy p. Wandzie Jelińskiej-Platace za przygotowanie uczniów.


Apsveicam 12. kl. skolēnu Leonu Selezņovu ar 1. vietu Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes 2. posmā!
Paldies skolotājai Dacei Lāmai par skolēna sagatavošanu.


2020. gada 24. novembrī SIA “Prima Tour” rīkoja Rīgas kultūras mantojumu orientēšanās pasākumu “Industriālais kultūras mantojums: VEF”.
Šajā pasākumā ņēma dalību mūsu skolas 6.a un 6.b klases skolnieki un ieguva 1.,2. un 3. vietas.
Apsveicam!


Gratulujemy uczniowi kl.XII Leonowi Selezniowowi zdobycia I miejsca w olimpiadzie geograficznej na szczeblu miejskim.
Dziękujemy p. Dace Lāmie za przygotowanie ucznia.


2020. gada 28. oktobrī notika KRESY 2020 deklamēšanas konkursa pirmais – skolas – posms.
2020. gada 20. novembrī mēs attālināti sazinājāmies ar Žūriju Belostokā, lai klausītos lasītājus, kas pārstāv visas Latvijas poļu skolas, un izvēlētos labākos. Konkursa šī gada XXIX izdevuma žūrija arī nolēma apbalvot mūsu skolas audzēkņus, par ko mēs ar prieku jūs informējam.

Uzvarētāju saraksts: 

I vecuma grupa (līdz 7 gadu vecumam) 

  • Gabriela Jundo (2.b) – 1. vieta (skolotāja Anna Sobol)
  • Hanna Góra (2.a) – 2. vieta (skolotāja Agata Trybus-Alissandrat)
  • Aurēlija Mrozika (2.a) – 3. vieta (skolotāja Agata Trybus-Alissandrat)

II grupa (8–12 gadus veci) 

  • Mareks Gorbuns (4.a) – 1. vieta (skolotāja Anna Sobol)
  • Kazaroveca Marija (3.a) – 2. vieta (skolotāja Ivona Sarules)
  • Valters Mičulis (3.a) – 3. vieta (skolotāja Ivona Sarules)
  • Marta Mackieviča (3.a) – goda raksts (skolotāja Ivona Sarules)

III grupa (13-16 gadus veci) 

  • Zlata Staszewska – atšķirība (skolotāja Ivona Sarule)

Apsveicam visus dalībniekus un viņuskolotājus!
Vēlāk visiem skolēniem tiks pasniegti piemiņas diplomi un balvas.


Par piedalīšanos Polijas himna dziedāšanu no Polijas valsts mūsu skola saņēma pateicību no Izglītības un kultūras ministra.

Akcijas dalībnieku skaits 16 269 skolas Polijā un 130 iestādes ārpus Polijai.
Paldies par svinīgu pasākumu!


Apsveicam!  Rīgas un Pierīgas latviešu valodas (izglītības iestādēm, kas īsteno mazākumtautību izglītības programmu) 37. olimpiādes 2. posma 7. un 8. klašu skolēnus!

Nr.p.k.Skolēna vārds, uzvārdsKlaseRezultāts
 1.Oskars Grava8.II vieta
2.Anna marija Osipova8.Atzinība
3.Patrīcija Kalve7.aAtzinība
4.Viktorija Jakovļeva7.bAtzinība

XI poļu diktāts Latvijā – rezultāti

Mūsu skolēni atkal ikgadējā Polijas diktātā Latvijā parādīja izcilus rezultātus.
Šoreiz dalībnieki risināja poļu valodas pareizrakstības sarežģījumus, sazinoties ar organizatoriem attālināti.
77 dalībnieku vidū uzvarēja Rīgas Itas Kozakēvičas Poļu vidusskolas skolēni:
• Polijas pareizrakstības 1. vicečempiona tituls Latvijā – Mareks Kondratjuks (10. klase)
• Polijas pareizrakstības 2. vicečempiones tituls Latvijā – Beata Sjucillo (11. klase)
• Polijas pareizrakstības 3. vicečempiona nosaukums Latvijā – Leons Seleznovs (12. klase)
• goda raksts: Artjoms Korolovs (11. klase) un Sofija Bukatycza (9. klase).

!!! Apsveicam visus uzvarētājus un diktāta dalībniekus.
Balvas un piemiņas diplomus pasniegs pēc rudens pārtraukuma.

Lepojamies par skolas audzēknēm, kuras piedalījās XX sarptautiskajā vizuālās mākslas konkursā Krakovā un saņēma atzinumu Marija Osmane un Viktorija Skibiņska.

Lepojamies par skolas audzēknēm, kuras piedalījās XX sarptautiskajā literārajā konkursā Krakovā un saņēma balvu Daniela Radecka un atzinumu Gabriela Dzene.

Marija Osmane

Image 1 of 4