Sācies jaunais mācību gads

1. septembrī ar tradicionālo svinīgo pasākumu esam iesākuši jauno mācību gadu.

Jaunais mācību gads – soma dāvanā

30 pirmās klases audzēkni 1.septembrī saņēma pilnīgi nokomplektētas mugursomas. Viss pateicoties veiksmīgai sadarbībai starp Poļu skolām Latvijā un “Pomoc Polakom na Wschodzie” apvienībai, ka arī sadarbībai ar Polijas Republikas Ministru kabineta departamentu, kas atbild par Poļiem ārzemēs. Sirsnīgs paldies apvienības direktoram Mikolajam Falkowskim un Departamenta direktoram Janam Badowskim.

Šāds žest vēl vairāk parāda, ka Polija ir gatava sadarboties un attīstīt poļu skolas Latvijā.

Lielu paldies vēlamies izteikt arī Rīgas izglītības, kultūras un sporta departamenta izglītības pārvaldes priekšniekam, departamenta direktora vietniekam Ivaram Balamovska kungam, ka arī vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītājai Anitas Pēterkopas kundzei, Polijas vēstniecības Latvijā Konsulam Mariuszam Podgorskim un Kristinai Barkowskai –  Ekspertei kultūras un mēdiju jautājumos par viņu sadarbību un atbalstu!

Paldies liels arī vecākiem, ka esat izvēlējušies mūsu skolu.

Nowy Rok szkolny – nowy plecak

30 uczniów klas pierwszych otrzymało w pełni wyposażone plecaki na rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrekcja, nauczyciele i rodzice szkoły polskiej im. Ity Kozakiewicz w Rydze serdecznie dziękują za ten prezent dyrektorowi departamentu Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów RP Panu Janowi Badowskiemu i Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” reprezentowanej przez Pana Mikołaja Falkowskiego.

Ten gest po raz kolejny podkreśla, że Polska jest gotowa na współpracę i rozwój szkolnictwa polskiego na Łotwie.

Dziękujemy za wizytę, wsparcie i współpracę zastępcy dyrektora Departamentu Kultury, Sportu i Oświaty Panu Ivarsowi Balamowskiemu, Pani Anicie Peterkope – przewodniczącej wydziału szkół średnich na Łotwie oraz Panu Konsulowi RP na Łotwie Mariuszowi Podgórskiemu i Pani Krystynie Barkowskiej – ekspertowi ds. kulturalnych i obsługi mediów.

Dziękujemy również rodzicom za wybranie naszej szkoły.

Lai arī mums visiem, gan skolēniem, gan skolotājiem, veiksmīgs un interesants 2022./2023. mācību gads!