Zinību dienas svētki mūsu pirmskolā

01.09.2022 mūsu skolas visjaunākie audzēkņi – pirmsskolas grupu bērni ar saviem vecākiem, kopā ar pirmsskolas darbiniekiem brīnišķīgi pavadīja laiku, uzsākot jaunu mācību gadu. Pateicoties Polijas Vēstniecībai Rīgā, mums visiem pozitīvas emocijas uzdāvināja Svētku aģentūra “Big Party”.

Ziepju burbuļu šovs un darbnīcas, žongliera un burvju mākslinieka darbnīcas, dejas un spēles noteikti padarīja bērniem pirmo dienu poļu bērnudārzā par interesantāku, jautrāku gan jaunākiem, gan vecākiem bērniem. Zālē valdīja draudzīga atmosfēra, skanēja mūzika un bērnu smiekli.

Mēs vēlamies pateikties visiem par šo dienu un novēlēt mūsu pirmsskolniekiem veiksmīgu mācību gadu!

P.S. Informācija vecākiem: ja kādam 2018. vai 2019.gada dzimušam bērnam vajag vietu, esat laipni gaidīti pie mums!