Apsveicam par iegūtājiem rezultātiem

Apsveicam Rīgas valstspilsētas 45. bioloģijas olimpiādes 9.-12. klasēm 2.posma uzvarētājus!

1. Jekaterina Šinkeviča 10. Atzinība
2. Evelina Beata Zaļecka 10. Atzinība

Liels paldies skolotājai Marinai Petkēvičai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Priecājamies par panākumiem Rīgas 40.vidusskolas 5.atklātajā konkursā  latviešu valodā 5.-6.klasei

1. Patrīcija Kalve 6. atzinība

Liels paldies skolotājam Uldim Veihmanim par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Apsveicam Rīgas krievu valodas (svešvalodas) valsts 24.olimpiādes 8.-12. klasēm 2.posma uzvarētājus!!!

1. Anna – Marija Osipova 9. Atzinība
2. Artjoms Koroļovs 12. Atzinība

Liels paldies skolotājai Tatjanai Ogorodnikovai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Apsveicam Rīgas  89.vidusskolas mazākumtautību skolu 3.-4.klašu skolēnu   latviešu valodas 6.atklātajā konkursā uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Kristiāna Nemiro 4. 1.

Liels paldies skolotājai Anitai Brūderei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā konkursam!
Skolas administrācija

Priecājamies par panākumiem Rīgas pilsētas bioloģijas 42.olimpiādes 2.posma 9.-12.klašu uzvarētājiem

1. Mareks Kondratjuks 9. atzinība

Liels paldies skolotājai Jolantai Jeļinskai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Apsveicam Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādes 9. un 10.-12. klasēm 2.posma uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Leons Seļeznovs 11. 3.
2. Mareks Kondratjuks 9. atzinība

Liels paldies skolotājai Dacei Lāmai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Apsveicam Rīgas matemātikas 70. olimpiādes 9.-12. klasēm 2. posma uzvarētājus!!!

1. Gabriela Dzene 10. Atzinība

Liels paldies skolotājai Vandai Jeļinskai – Platacei par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei!
Skolas administrācija

Apsveicam Rīgas pilsētas ģeogrāfijas 37. olimpiādes 2. posma 10. – 12. klašu uzvarētājus!!!

Nr.p.k. Skolēna vārds, uzvārds Klase Vieta
1. Leons Seļeznovs 11. 1.