Polonijny Turniej Gier Planszowych IPN im. Misia Wojtka

Dla uczniów naszej szkoły istniała możliwość uczestnictwa w IV Polonijnym Turnieju Gier Planszowych IPN im. Misia Wojtka, który odbywał się od września 2023 roku do maja 2024 roku. W turnieju drużyny rywalizowały online w grach “Misia Wojtka” i “Gwieździstej Eskadrze”. Niestety, nasza szkolna drużyna nie awansowała do finału, ale udział był doskonałą okazją do nauki historii Polski i pracy zespołowej. Organizatorem był Fundacja Polonika, a Instytut Pamięci Narodowej z Warszawy pełnił rolę lidera.

Mūsu skolēniem bija iespēja piedalīties IV Polonijā notiekošajā Polijas Nacionālās Atmiņas Institūta spēļu turnīrā Misia Wojtka, kas norisinājās no 2023. gada septembra līdz 2024. gada maijam. Turnīrā komandas sacentās tiešsaistes spēlēs “Misia Wojtka” un “Zvaigžņotā eskadra”. Mūsu skolas komanda diemžēl neprogresēja uz finālu, bet piedalīšanās bija lieliska iespēja mācīties par Polijas vēsturi un veikt grupas darbu. Organizatori – Polonika fonds, vadītāji – Polijas Nacionālā Atmiņas Institūta pārstāvji no Varšavas.